Karrier

Állásajánlat terméktámogató mérnöki feladatokra

Neves nyugati cégek hazai képviseletét ellátó, illetőleg azok termékeit forgalmazó kisvállalkozás keres munkatársat ipari szűréstechnikai elemek és rendszerek értékesítésére, elsősorban élelmiszeripari, vegyipari és gyógyszeripari területekre.

Feladatok

  • műszaki és kereskedelmi ajánlatok készítése
  • tanácsadás a termékek alkalmazásával kapcsolatosan
  • a piacon lévő hasonló jellegű termékek felmérése, a saját termékek pozícionálása
  • a meglévő vevőkör gondozása, új vevői kapcsolatok kiépítése

Elvárások

  • kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • jó kommunikációs készség mind szóban, mind pedig írásban
  • önálló munkavégzés

Előny

  • 1-2 év értékesítésben szerzett jártasság
  • vegyész-, gépész-, villamosmérnöki végzettség

Amit mi ajánlunk Önnek

  • folyamatos szakmai képzés (hazai és külföldi lehetőségek
  • szakmai és nyelvi fejlődési lehetőség
  • versenyképes, teljesítménytől függő javadalmazás
  • mobiltelefon
  • szükség esetén cégautó a feladatok ellátásához

A munkavégzés helye

Budapest, X. kerület (iroda), illetőleg országos

Jelentkezését a vfa@vfautomatika.hu e-mail címre várjuk